Masz pytanie?
Wyszukiwarka

O nas

Mówi się, że „marzenia są po to, by je spełniać” - tak było też w moim przypadku i to marzenie jest właśnie spełnione. Droga do tego momentu nie zawsze była łatwa i przyjemna, a częściej kręta i wyboista, ale z silną motywacją i głębokim wsparciem ze strony najbliższych udało się ! Galeria Mabello rusza pełną parą i będzie nieustannie rozwijana celem zaspokojenia Państwa gustów i zainteresowań artystycznych.

Połączenie hobby, pasji i zamiłowania dziełami sztuki oraz obcowanie z nimi przynosi mi niebywałą radość i satysfakcję. Tym właśnie chciałam się z Państwem odwiedzającym moją galerię, podziwiającym kunszt artystów i kupującym prace w mojej galerii podzielić.

Nie jestem znawczynią sztuki, ale prawdziwym jej pasjonatem. Od lat interesuję się twórczością wielu artystów z różnych dziedzin sztuki. Odwiedzam regularnie galerie, targi, wystawy i wernisaże, z których czerpię inspirację, poznaję trendy w sztuce oraz osobiście poznaję twórców - zarówno starszych, jak i młodego pokolenia.

Liczę, że oferta galerii Mabello przykuje Państwa uwagę i nakłoni do zakupu prac, które wypełnią Państwa wnętrza dobrą energią oraz będą sprawiać radość i zadowolenie przez wiele lat.

Mam nadzieję, iż moje „marzenie” znajdzie również Państwa sympatię, zachęci do częstych odwiedzin tej strony, a zakupione prace będą przynosić Państwu satysfakcję i uśmiech na twarzy za każdym razem.

                                                  Życzę miłych wrażeń z odwiedzin i zawsze zapraszam ponownie !

                                                                                                Barbara Rytko

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
footerBottomImg
Bądź na bieżąco z naszymi ofertami
Subskrypcja

footerBottomImg